Nutikas peni

Talvekoerus 2008 print

TALVEKOERUS 2008

Seiklusvõistlus koerale ja inimesele.

AEG JA KOHT

  • laupäeval 23. veebruaril 2008
  • algus kell 11.00, kohal palume olla hiljemalt 10.30
  • seikluskeskus Laulasmaa maastikukaitsealal Meremõisa RMK puhkealal. Vaata kaarti

Koerust toetab PRO PLAN

SEIKLUSE KIRJELDUS

Stardihetkel antakse koerajuhile kaart ja juhised raja läbimiseks. Rajal olevad kontrollpunktid tuleb läbida koos koeraga õiges järjekorras. Kontrollpunktides võivad olla lisaülesanded, mille õiget sooritamist hindab kohtunik. Iga läbimata kontrollpunkti või sooritamata lisaüleasande eest lisatakse võistleja lõppajale 10 minutit. Seikluse võidab parima koguaja saanud võistleja.

Palun loe kindasti läbi üldjuhend.

OSAVÕTJAD

OSAVÕTUKLASSID

A - Võistlusklass

Võistlevad koer ja koerajuht. Raskem rada tõsisemale koerasportlasele. Soovitatavad on orienteerumisoskus koerajuhil ja SK või KK baaskoolituse tasemel koolitus koeral. Osalev koer peab olema vähemalt 12 kuu vanune. Koerajuhi minimaalne vanus on 14. aastat. Planeeritav võitjaaaeg on 45 minutit.

H - Hobiklass

Võistleb võistkond mille suuruseks on kuni 4 inimest ja üks koer. Soovitatavad on elementaarne orienteerumisoskus koerajuhil ning kutsikakooli baastreening koeral. Koera minimaalne vanus on 9 kuud. Planeeritav võitjaaaeg on 30 minutit.

K - Kutsikaklass

Rajale mineva võistkonna suuruseks on kuni 4 inimest ja üks koer. Seiklusrada on lühendatud (1 - 1,5 km) ning sisaldab paari lihtsat ülesannet. Kutsikaklassi võistkondi lõpuprotokollis ei järjestata. Osaleva kutsika minimaalne vanus on 4 kuud. Planeeritav võitjaaaeg on 20 minutit.

REGISTREERIMINE

Seiklusele registreeritakse kuni 100 osalejat elava järjekorra alusel.
Registreerimine lõpeb 18. veebruaril 2008, vabade kohtade olemasolul lisaregistreerimise võimalus. Registreerimiseks täida registreerimisvorm. Osalejate nimekirja leiad siit.

OSALEMISTASU

A ja H klass: registreerimisel 150.- EEK võistkonna kohta, lisaregistreerimisel 200.- EEK
K klass: registreerimisel 25.- EEK võistkonna kohta, lisaregistreerimisel 50.- EEK

Tasumine registreerimisel MTÜ Koeraspordiklubi Koerus arveldusarvele 221037846744 Hansapanka. Selgitusse märkida märksõna "TALVEKOERUS 2008" ja koerajuhi nimi.

AUHINNAD

Kolmele paremale võistlusklassi koerajuhile auhinnad.

Lisainfo

Martti Kuldma 56575766 (peale 17.00) koerus@koerus.ee

 Kommentaarid [0]:


Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.