Nutikas peni

Koerafoto põhikursus

foto
Postitas Margit @ 15.10.2014 01:00, muudeti 07.11.2014 11:41.

Koostöös fotograafi ja koolitaja Siim Kinnasega oleme koostanud uue koolituste kava, mille jooksul käime läbi tee päris fotograafia algtõdedest, portreefotograafiast kuni koeraspordi pildistamiseni välja. Koolitused on suure rõhuga praktilistel harjutustel, sisaldades nii harjutusi juhendaja käe all koolituse ajal kui ka kodutöid.

Programm on jaotatud temaatiliselt, liikudes kergematelt teemadelt raskematele. Seminaride käigus võetakse teema põhjalikult lahti, uuritakse ja selgitatakse, kuidas saavutada valitud eesmärk ning soovitav foto “look”. Seminaride lõpuks peaks igal osalejal olema selge, kuidas oma kaameraga salvestada seda, mida ta oma vaimusilmas ette kujutas. Lisaks peaks nad olema kaameraga nii sinasõbrad, et piltide tegemisel seadistuste üle väga kaua mõtlema ei pea. Kujunema peaks terve kriitikameel nii oma kui teiste fotode suhtes ning elementaarsed oskused piltide töötlemisel ja esitamisel.

Seminarid toimuvad keskmiselt kord kuus ning võimalik on võtta osa üksikutest seminaridest, registreerudes igale eraldi.

Registreerudes aga kogu koolituste seeriaks, saad nad 20% soodsamalt! Üksikul seminaril osalemine maksab 49 ¤, Koeraspordiklubi “Koerus sõbrale” 35 ¤. Kogu sarjas osalemise tasu on 275 ¤, Koeruse sõbrale 196 ¤.

Registreeru fotokoolituse esimesele seminarile siin.

Registreeru fotokoolituse kogu sarjale siin.

Koolituste kava:

I Sissejuhatus – kõige pikem ja teoreetilisem osa

II Portreefoto

III Sisenäitused ja tegevuste pildistamine siseruumides

IV Pildistamine välguga

V Pildistamine välinäitustel

VI Agility ja muu koerasport

VII Tegevuste pildistamine loodusesKommentaarid [0]:


Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.