Nutikas peni

Koeruse sari numbrite keeles

koerus
Postitas Margit @ 09.05.2011 13:03, muudeti 12.05.2011 23:44.

Kevadkoerus 2011

Kui toimunud on juba 10 Koerust, on sobilik rääkida ka statistikast. Tegelikult varjavad protokollid endas väga palju huvitavaid fakte.
Nimelt on Koerustel kokku toimunud 504 starti, täpselt niipalju koeri koos omanikega on kümne võistlusega rajale läinud. Erinevaid koeri on nende hulgas olnud 278.

Kõige populaarsem on olnud hobiklass, kus kõige suurem osalejate arv oli 2008. aasta Sügiskoerusel  – 52 koera. Inimesi aga tunduvalt rohkem, kuna võistkonnas võib olla kuni neli inimest.

Võistlusklassis, kus jahitakse Koeruse sarjapunkte ja üldauhinda, on välja kujunenud omad kindlad tegijad – neid on 8 - 14. Siinkohal tahaks esitada kõigile üleskutse -  võtke julgelt võistlemiseks A-rada! Nuputamist on natuke rohkem, aga midagi väga rasket pole seal kindlasti.

Nüüd meie kõige nooremate juurde, ehk siis kutsikaklass. Kuna kutsikatest saavad väga kiiresti suured koerad, siis selles klassis saavad kõik tavaliselt võistelda vaid korra või kaks. Kõige suurem osalejate arv selles klassis oli 2009. aasta Sügiskoerusel, kus kutsikaid läks rajale 17.

Kõige järjepidevamad on olnud Jasper ja Remmi oma perenaistega, kes on osalenud kaheksal Koerusel.

Enim osalenud koeratõug Koeruse radadel läbi aegade on olnud saksa lambakoer, neile järgneb kohe kuldne retriiver. Aga kõige rohkem on Koerustel startinud hoopis tõuta koeri.

Selline on siis Koerus numbrite keeles.
Kohtumiseni juba Kevadkoerusel 2011!Kommentaarid [0]:


Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.