Nutikas peni

Talvekoerus 2008 lisainfo

koerus
Postitas Margit @ 19.02.2008 08:12, muudeti 21.02.2008 17:46.

Talvekoerusele kaart Seikluskeskus asub Laulasmaa maastikukaitseala Meremõisa RMK puhkealal. Tähistus algab Tallinn - Klooga maanteelt 2 km peale Keila jõe silda Keila-Joalt Klooga poole.

Parkimine on korraldatud võistluskeskusesse viiva metsatee äärsetes parkimiseks ettenähtud taskutes. Kuna parkimine on seikluskeskust läbiva tee ääres, siis palume juhtidel väga ettevaatlikud olla.

NB! Sõltuvalt parkimiskoha asukohast võib võistluskeskusesse jõudmine nõuda 5-10 min. aega, seega tasub kohale tulla väikese ajavaruga.

Tuleta meelde orienteerumise põhitõed ja vaata otsa leppemärkidele. Proovi, kas saad ülaltoodud kaardile olevatest leppemärkidest aru? Kasulikud leppemärgid on näiteks lai siht, elektriliin ning samakõrgusjooned. Kindlasti ei lähe vaja leppemärki viinamarjaistandus :-).

Riietu vastavalt ilmale. Hetkel prognoositakse ~2 soojakraadi ja üle keskmise tuult. Kuna võistluspaik on mere ääres, siis on seal pisut tuulisem kui linnas. Hoolitse, et ka koer oleks valmis ~2 tundi metsas olema.

Stardinimekirjad avaldame reede hommikul. Ole kohal vähemalt 30 minutit enne oma stardiaega, et läbida dokumentide kontroll, saada kätte võistlusnumbrid ja teha soojendus.

Fini?is on olemas joogivesi koertele ja soe tee ning väike suupiste inimestele.

Viskevõistlus on sportlik meelelahutus, millest kõik soovijad võivad osa võtta enne või pärast põhiraja läbimist.

Ajakava

10.00 Avatakse infolaud. Toimub koerte vet.passide kontroll ning võistlejad saavad võistlusnumbri. A ja H raja võistlejad saavad ka SI-pulgad

11.00 Stardib esimene võistleja

11.45 Fini?eeruvad esimesed võistlejad

11.00-12.45 Viskevõistluse eelvoorud

12.45 Viskevõitluse finaal

13.00 Võitjate autasustamineKommentaarid [0]:


Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.