Nutikas peni

Koeruse inimesed
Karin Lassmann print

Karin Lassmann

Koerad on mu kõrval olnud kogu mu teadliku elu. Lapsepõlve veetsin väikese musta puudliga, kes oli sel ajal siiski põhiliselt mu ema kasvatada. Päris oma esimese koera, austraalia karjakoera Aussie, sain 2002 aastal ja sellest ajast olen aktiivselt tegelenud koeraspordiga. Nende aastate jooksul olen oma koertega läbi proovinud enamiku koeraspordialadest. Teine austraalia karjakoer Poppy tuli meie juurde elama 2008. aasta lõpus. Temaga tegelen ma praegu aktiivselt sõnakuulelikkuse, agility ja päästekoolitusega.

Olen osalenud paljudel koolitustel, mis käsitlevad koerte koolitamist ja käitumist, nii Eestis kui ka Soomes. Alates 2007. aastast olen EKL-i atesteeritud sõnakuulelikkuse koolitaja.

 

Karin@koerus.ee

56600075Kommentaarid [1]:


tere, kas sa oskad anda mulle infot, kuidas ma saan õpetada oma koerale ise vetelpäästet? või kas äkki tuleb kunagi vetelpääste trenn/laager ka saaremaale? mul on landseer. vastuse võib saata delshi13@gmail.com
sigrid @ 05.10.2011 23:21
------

Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.