Nutikas peni

Agility A3


Agility A2


Agility A1
Koeraspordiklubi Koerus print

Koeraspordiklubi Koerus on asutanud koerasõbrad, kes soovivad kaasa aidata sellele, et meil oleks rohkem võimalusi koos koertega aktiivselt aega veeta. Me soovime, et Eesti oleks maa, kus on koos koeraga hea elada.

Selleks, et kooselu koos koeraga oleks stressivaba ja et avatud oleks palju võimalusi peavad koer ja koeraomanik üksteisest mõistma. Koeraomanik peab aru saama koera vajadustest ning koer peab kuuletuma peamistele käsklustele - siia, istu, lama. Selleks vajalikud teadmised ja oskused antakse meie kutsikakoolis. Peame seetõttu kutsikakooli väga oluliseks ning tahame, et väga heal tasemel baaskoolitus oleks kättesaadav kõigile koeraomanikele.

Kutsikakooli võib tulla baasteadmisi omandama ka täiskasvanud koeraga, kellel varasem koolituskogemus puudub. Seega alustada ei ole kunagi hilja.

Kui koeraga on saavutatud hea kontakt ja baaskoolituses õpitu on omandatud avaneb kogu koeraspordi võrratu maailm. Kogu koeraspordist pakume me hetkel agility ja sõnakuulelikkuse koolitusi aga meie eesmärgiks on klubi kasvades juurde tuua veel mitmeid huvitavaid koeraspordialasid. Lisaks meie endi poolt korraldatud koolitustele jagame oma teadmisi ka mujal Eestis või maailmas tehtavast koeraspordist.

Me näeme, et tulevikus on treenitud koerad teretulnud väga paljudesse kohtadesse ja lisaks Visa ja WiFi siltidele on söögikohtade, pubide või poodide juures ka sildid "Sõbralik koer on oodatud". See kõik algab muidugi meist endist - koeraomanikest, kes alati oma koera järelt koristavad, kelle koer on avalikus kohas alati rihmas ja kelle koer suhtub sõbralikult kõigesse, mis inimühiskonna igapäevaelus ette võib tulla.

Hindame sõbralikkust ja koostöövalmidust ning arvame, et nii klubi tegemistes kui ka koeraga toimetamises peab ikka rõõmu sees olema. Seetõttu eelistavad klubi treenerid kasutada positiivset koolitust, kus töövahendite hulka ei kuulu koera füüsiline karistamine.Kommentaarid [2]:


Nii kahju ,et Tartus sellist toredat klubi ei ole :(
Piiia @ 27.01.2010 21:44
------
koertekool on väga armas ,lahe
Annabel Püvi @ 11.02.2009 21:14
------

Kommenteeri artiklit:

Nimi
Kommentaar
üks pluss kaks = <- palun kirjuta siia tehte vastus numbrina

 


Creative Commons License Kodulehel olevaid materjale on lubatud kasutada mittekommertsiaalsetel eesmärkidel tingimusel, et on ära toodud viide allikale.