WhatsApp Image 2021-03-07 at 20.51.35.jp
REGISTREERI

ONLINE AGILITRICKI KURSUSELE

Agilitrick

Agilitrick on hobispordiala, kus on palju võimalusi liikumiseks erineva võimekusega koertel. Rada on välja töötatud just väikesekasvuliste koerte treenimiseks. Treeningrajal areneb nii koera kiirus, täpsus, julgus, püsivus, iseseisev mõtlemine kui ka koostöö omanikuga. Takistusi on võimalik läbida nii alt kui ka ülehüppena, mis arvestab koera vanust ja tema võimekust. Mitme raskusastmega tunnelid on rikastatud erinevate detailidega. Poomid ja A-takistused on samuti erineva laiuse, kõrguse ja kaldega. Et koerad enne rajale minemist keskenduksid, algab trenn nuputamismängu lahendamisega. Neid on erineva tasemega kokku mitukümmend ja igal korral saab koer uut mängu nuputada. Kui rada on läbitud, õpivad koerad ühe uue triki ja näitavad ette eelmises tunnis õpetatud triki, mida koeraomanik on nädala jooksul kodus harjutanud.    

 

Trennidesse on oodatud väikest kasvu koerad, kellel on kutsikakool läbitud, vanusest olenemata. Koera turjakõrgus peab jääma alla 35 cm, kuna takistused on väikesed.
 

Kursus kestab 5 tundi. Üks trenn kestab 45 minutit ning ühes grupis on kuni 8 koera. Pärast baaskursuse läbimist on võimalus koeraga edasi treenida grupis nimega “Koeruse trikikoerad”.

Treener: Krista Laanet.

Koeratantsu trenn.jpg
REGISTREERI

ONLINE KOERATANTSU KURSUSELE

Koeratantsu trenn
 

Trenn sobib igas vanuses ja suuruses koerale, kes on kutsikakooli läbinud. Treener õpetab esmased lihtsamad sammud oma koeraga ette näidates. Igal tunnil lisatakse uued sammud ja seotakse liikumine tasapisi tantsuks.


Näidisvideos vihub oma lemmiktantsu 13-aastane treeneri chihuahua Mathilda-Rosalie. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=51uR7ueNEh4

Probleemkäitumisega väikesekasvuliste ko
REGISTREERI

ONLINE PROBLEEMKÄITUMISE KURSUSELE

Probleemkäitumisega väikesekasvuliste koerte grupp

 

Käsitletavad probleemid:
Kuuletumine, märgistamine, agressiivsus, argus, rihmas tirimine, ülemäärane haukumine, üksindusahistus, stress, uus pereliige, laps ja koer, koer ja teised pere lemmikud, inimesele peale hüppamine, koera kummaline käitumine.


Esimeses trennis kuulab treener ära kõigi osalejate mure ja kaardistab järgmised koolitused vastavalt grupis olevate koerte probleemidele. Igas trennis teeme koos vajaminevaid harjutusi.
 

Treener Krista Laanet on koolitanud 11 aastat just väikesekasvulisi koeri, korraldanud sülekoertele mängutunde ja nõustanud probleemkäitumisega sülekoerte omanikke. Krista Laanet on raamatu "43 trikki koertele" autor, mille fotodel näitavad trikke ette tema koolitatud koerad. 

 

Paljudest probleemkäitumisega koertest saavad väga head trikikoerad. Positiivne suunamine, kannatlikkus ja väike kavalus viivad kiirelt sihile.

Treener: Krista Laanet.