top of page

KKK-korduma kippuvad küsimused

Kas minu Jack Russelli terjer, taks, beagle jne. kuulub väikeste koerte või suurt/keskmist kasvu koerte kutsikagruppi?

Kui Sul tekib juba selline küsimus, et Sa pole kindel kumba kutsikagruppi sobite, on Teile mõlemad valikud sobilikud. Kokkuleppel treeneriga, on võimalus enne oma otsuse langetamist tulla ka trenne vaatama. (info)

Kui minu keskmist/suurt kasvu kutsikas on praegu 6-kuune, siis kas ta on oodatud kutsikakooli (mille vanuse piirang on 3-6 elukuud)?

Arvestame seda, kui vana on koer kutsikakooli alguses, seega on kutsikakooli oodatud ka 6-kuune kutsikas. Kui kutsikas on aga juba vanem kui 6-kuune, palun võta ühendust otse treeneriga ning uuri, mida ta teha soovitab. (info

Vaktsineerimine - kui koeral on tehtud ainult 2 vaktsiini, siis kas ta on lubatud kutsikakooli?

Sõltub vaktsineerimiskeemist. Palun küsi enda veterinaarilt üle. Kui veterinaar on oma jah-sõna öelnud, olete teretulnud! (info)

Kas Koerus võtab kooli tõuta koeri? 

Muidugi! Iga koer vajab treenimist, tõust ja tõutusest olenemata :)

Kui koer ei ole käinud kutsikakoolis, kas saame tulla KK või SK kursusele?
 
Kui kutsikakooli pole läbitud, otsustab treeninggruppi sobivuse treener ning vajadusel peab koeraga võtma eratreeninguid. Seega, enne kursusele registreerimist palun võta ühendust otse treeneriga ning palu võimalust eelnevalt kokku saada ning koer üle vaadata. (info)

Millised on eeldused agility treeningutel osalemiseks?

Agilitytreeningul osalemise eelduseks on koera ja omaniku vaheline hea kontakt. Koer ei tohi olla agressiivne ega muul moel ohtlik ei teiste koerte ega inimeste suhtes.  (info)

At the Vet
bottom of page