top of page

MEIE INIMESED

Anastassia Tamm

anastassia.PNG

Anastassia on koeraomanik aastast 2008 ning hetkel on tema peres kolm koera – chihuahua Bosse, mudi Fürge ja bordercollie Ly. Bosse oli Nastja esimene agilitykoer ning praeguseks naudib ta rahulikku pensioniiga. Fürgega võistlevad nad agility A3 klassis ning Ly on oma agilitykarjääri alles alustamas.
Agility juurde sattus Anastassia aastal 2011 ning trennide andmisega alustas 5 aastat hiljem. Anastassia käib ennast võimalikult palju täiendamas ka erinevatel koolitustel (nii agility, kuulekuse kui ka koerte käitumise osas).
2019. aasta oktoobrist alates on Anastassia ka Eesti Kennelliidu atesteeritud agility koolitaja.

Keeled: eesti, vene, inglise.

Tsitaat: "See, kuidas koertega käitume, näitab, millised inimesed me oleme." Alexandra Horowitz

Õpilased räägivad: "Anastassia on hingega koerte ja agility juures - treenib ennast ja teisi, vôistleb, korraldab vôistlusi ja ühisüritusi jne. Alguses tundub ehk tôsine, kuid teeb ja môistab nalja ning on üks asjalik treener!"

Anastassia juhendab Koeruses agilitytrenne. Rohkem infot trennide kohta leiab
SIIT.

 

Läbitud koolitused:

Rohkem infot läbitud kursuste kohta leiad SIIT


Email: anastassia@koerus.ee
Telefon: 53363018

meril.jpg

Meril Tamm

Meril on koerte koolitamisega tegelenud aastast 2004, kui ta alustas agilitytreeningutega oma esimese setteriga. Peagi sai koerte treenimisest tema elu mõte ning aastal 2009 avanes Merilil võimalus alustada kaastreenerina agility hobigrupi trennides. Samal aastal alustas ta ka enda teise setter treenimisega ning seekord nii agilitys kui ka kuulekuses. Aastal 2012 sooritas Meril ka koerte baaskoolitaja kursuse. Aasta 2018 tõi Merili kodu- ja koolitusmaastikule aga ühe varjupaiga asuka, kellest kasvas energiline huskytüdruk Gamma. 2019 liitusid seltskonnaga samuti leidlapsed kass Indi ja border collie mix Plou. 2020 ühines ka kass Roosi. Meril peab koerte (ja tegelikult ka kasside) koolitamist kahesuunaliseks õppeprotsessiks, kus eduka koostöö eelduseks peavad nii koer kui omanik olema arengule avatud ning nendib, et meil on koertelt palju õppida.


Keeled: eesti, inglise, katalaani.

Tsitaat: Kui pead koerale korrutama ühte ja seda sama asja 100 korda ja koer ikka ei tee soovitut, pole mitte koer see, kes rumal on.

Õpilased räägivad: "Meril on treener kes saab aru, et iga koer vajab unikaalset lähenemist treenimisel."

 

Meril annab Koeruses online kutsikakooli ning probleemkäitumise konsultatsioone.

Läbitud koolitused:

Rohkem infot läbitud kursuste kohta leiad SIIT

Email: meril@koerus.ee

livia4.JPG

Livia Kask

terje.jpg

Terje Peramets

Livia on koertega kokku puutunud sünnist saati, kasvades üles koos Ida-Euroopa lambakoertega. Oma esimese koera, shar pei, võttis ta aastal 2007 ning koos hakkasid nad tegelema sõnakuulelikkuse ja agilityga. Aastal 2009 lisandus tema perre itaalia corso, kellega koos harrastasid nad kõige aktiivsemalt sõnakuulelikkust ja agilityt, kuid lisaks ka kuulekust, päästet, kaitse- ja jäljetreeninguid. Aastal 2017 läbis ta ka EKL koolitajate ja katsekohtunike baaskursuse.
Hetkel on Livial kodus 4 itaalia corsot, kellest kolmega tegeleb ta aktiivselt võistlustasemel agility, sõnakuulelikkuse, IPO-R maa-ala otsingu ja IGP-ga. Ühtlasi võtab ta aktiivselt osa ka näitustest. 

Livia peab väga oluliseks ka koerte üldfüüsilist treeningut, mistõttu kuuluvad tema koerte ellu ka pikad jalutuskäigud, rattasõidud ning koerte fitness.

Keeled: eesti, inglise.

Tsitaat: "It’s a lifestyle. It’s a release. It’s a passion."

Õpilased räägivad: "Livia on treenerina väga asjatundlik ja enesekindel. Tema trennid on hästi läbimõeldud ning iga trenn uute ja huvitavate harjutustega erineb eelmistest. Koera iseloomule, käitumisele ja omandatud oskustele vastavalt jagab ta ka nõuandeid ja juhib tähelepanu pisematelegi vigadele, et neid parandada. Livia trennis õpivad koer ja koeraomanik alati midagi uut ja vajalikku."

 

Läbitud koolitused:

Rohkem infot läbitud kursuste kohta leiad SIIT


Livia juhendab Koeruses keskmist ja suurt kasvu koerte kutsikakooli ja sõnakuulelikkuse trenne. Rohkem infot kutsikakooli kohta leiab SIIT ning sõnakuulelikkuse kohta SIIT.

Email: livia@koerus.ee
Telefon: 5274171

Terje on koertemaailmas üles kasvanud - sealhulgas on talle eriti südamelähedased molossitüüpi koerad.

Esimese päris oma koera, itaalia Corso, võttis ta aastal 2013. Algselt lihtsalt nunnu kodukoera võtmise plaan  muutus kiiresti, sest peagi sai käidud esimesel näitusel ja proovitud kätt ka SK-s. Tänaseks on läbitud BH test, võisteldud KK-s, harrastatud agilityt, jälge ning ka kaitsekoolitust. 

 

Hetkel on tema peres kaks koera: itaalia corso ja tööliini saksa lambakoer. Lisaks enda koertele käib Terje näitustel esitlemas ka teiste koeri. 
 

2020. aasta detsembrist alates on Terje Eesti Kennelliidu atesteeritud kuulekuskoolituse kooltaja.


Keeled: eesti, inglise.

Tsitaat: "Me anname koertele oma kodu, aja ja armastuse. Vastu annavad nad meile kõik - inimesed saavad parema tehingu."
J. Evans

Õpilased räägivad: "Meile Irisega on väga meeldinud Terje kutsikakoolitus. Tunnid on hästi üles ehitatud, oleme saanud proovida ka mõningaid trikke. Terje on asjalik ja konkreetne koolitaja - õpetab kõiki käsklusi kohe alguses õigesti täitma (näiteks istu-lama asendid). Temalt on alati hea nõu küsida. Soovitan soojalt tema koolitust suurte koerte kutsikaomanikele."

 

Läbitud koolitused:

Rohkem infot läbitud kursuste kohta leiad SIIT


Terje juhendab Koeruses keskmist ja suurt kasvu koerte kutsikakooli ja kuulekuskoolituse trenne. Rohkem infot kutsikakooli kohta leiab SIIT ning kuulekuskoolituse kohta SIIT.

Email: terje@koerus.ee
Telefon: 5240330

IMG_1540_edited.jpg

Kersti Lang

Kersti on üles kasvanud koerte keskel. Peres on olnud saksa lambakoer ning kääbusšnautserid, kellest koertekooli ning eri koeraspordialadele on nad kõik sattunud. Sealt kõrvalt seda maailma jälgides ja ka ise proovides see pisik temasse süstitigi.

Täna on tal kodus 3 bordercolliet - Chilli, Nero ja Kreisi. Chilli, kõige vanem koer, on olnud talle peamine õpetaja. Tänu temale ja teistele treeneritele on nad jõudnud praegusse punkti koertemaailmas. Chilli on osaliselt juba pensionil ja aktiivses võistluskarusellis enam ei tiirle, kuid nad hoiavad head füüsilist ja vaimset vormi võimlemise ning matkamisega.

Neroga treenib ja võistleb ta agility's ning osalevad ka näitustel. Kodus on kaetud terve üks sein eri riikidest koju toodud rosettidega.

Kreisi tuli tema ellu siis, kui Chilli hakkas tasapisi pensionile suunduma ja tuli tõdeda karmi reaalsust, et rallikuulekus peaks väiksele pausile jääma. Selle valguses hakkaski Kersti otsima kutsikat ja täna loodab ta, et Kreisi naudib rallikuulekust sama palju kui ta ise.

Täna treenivad nad koos lisaks ka agility's ja loodetavasti teevad nad kunagi suuri tegusi rallikuulekuses.

Kuna ralli-aastatega on kogunenud palju mõtteid ja teadmisi, mida Kersti soovib jagada teistega, ongi ta alustanud rallikuulekuse trennidega. Kersti täiendab end jooksvalt erinevatel koolitustel, et end arendada ning saada uusi teadmisi.


Keeled: eesti, inglise.

Tsitaat: "Who ever said that diamonds are a girl's best friend, never owned a dog." 

 

Email: kerstilang@mail.com

249948264_3203743366522678_7364691929201882390_n1_edited.jpg

Kätlin Veidik

Kätlin on koertega kokku puutunud lapsepõlvest saadik. 13 a. tagasi võttis ta enda perekonda pikakarvalise taksi Daisy, kellega nad läbisid Marina Roosi juures kutsikakooli ja just sealt saigi alguse Kätlini huvi koerte treenimise vastu. 

Oma malamuudiga on ta kätt proovinud veospordis,

Austraalia lambakoeraga treenib ta rallikuulekuses ja 

Mudiga teeb ta agilityt.

Täna on Kätlin agility hobigrupi koolitaja. 

Lisaks koertele armastab Kätlin väga lastega tegeleda.

 

Tsitaat: "Mulle meeldib teid õpetada oma koeri õpetama."


Keeled: eesti, inglise.

Läbitud koolitused:

Rohkem infot läbitud kursuste kohta leiad SIIT

Kätlin juhendab Koeruses väikest ja suurt kasvu koerte kutsikakooli ja agility trenne. Rohkem infot kutsikakooli kohta leiab
SIIT ning agility trennide kohta SIIT.

Email: katlinveidik@gmail.com

Telefon: 56632272

bottom of page