top of page

Online tunni ABC:
(Meril Tamme online kutsikakool)

  1. Online kutsikakooli tunnis on parim osaleda sülearvutiga – tunni üks osa on teooria, kus treener jagab enda arvutiekraani vaadet (share screen), et esitleda teooriamaterjale ning seda on sülearvutist parem näha kui telefonist. Tunni teine osa on praktilised harjutused, kus treener soovib näha, kuidas te harjutusi sooritate ning selleks on lihtne asetada sülearvuti toolile ning suunata ekraan allapoole, koera suunas.

  2. Enne igat online tundi saadetakse teile tunni link, millega palun liitu kindlasti vähemalt 5 minutit enne tunni algust, et testida heli ning internetiühendust. Palun ole kaastrenniliste suhtes austav, et mitte napsata tunni aega enda tehniliste küsimuste lahendamiseks. Üksteise kuulmine ja nägemine on kõige alus.

  3. Palun hoia end hääletul (mute), et kõik saaksid treenerit kuulda. Tunni praktilises osas palub treener teil ükshaaval end häälele (unmute) panna.

  4. Selleks, et kodus ohutult treenida, palun leia tunni praktiliste harjutuste jaoks vaip/matt (mida suurem, seda parem) selleks, et kutsikas ei libiseks.

  5. Tunnis kanna mugavat riietust (viigipüksid või seelik pole parim valik), sest teeme kutsikaga põrandal harjutusi.

  6. Palun ära väsita koera trennipäeval – magavat koera on keerukas treenida :)

  7. Palun ära anna kutsikale süüa ca 5 tundi enne tundi– toidust huvituva koeraga on parem trenni teha :)

  8. Google Meet tundides osalemiseks piisab vaid tunni lingile klikkamisest. Rohkem polegi vaja midagi teha!

 

bottom of page